Jak vložit HTML kód do prezentace

7. dubna 2013 v 11:46 | suanne
Ahojky, protože se mne mnoho lidí ptá na co je ten HTML kód a kam se dává, tak bych vám tu chtěla dát menší tutorial na vložení HTML kódu do prezentace.

Začneme s tím že si vysvětlíme co je HTML kód. - To je vlastně v angličtině Hyper Text Markup Language, označovaný zkratkou HTML, je značkovací jazyk pro hypertext. Je jedním z jazyků pro vytváření stránek v systému World Wide Web, který umožňuje publikaci dokumentů na Internetu. Díky kterému také můžeme "kódovat" prezentace tak aby jste je mohli vidět v našich prezentacích. (Zdroj wikipedia.cz)

Tak a už se dostáváme k samotnému vložení HTML do prezentace. Není to nic složitého. Stačí si všímat více své prezentace.

1.Půjdeme na naši stránku a klikneme na "změnit" prezentaci.

2. Nad smajlíkama je okénko s názvem "HTML režím" na které klikneme.

3. Poté se nám ukáže okénko, jestliže v něm máte text tak ho smažte(pokud ale máte prázdnou prezentaci tak prázdné okénko). A tam vložíte HTML kód, který vám ten co dělá prezentace poslal nebo jste si ho našli na nějakém webu k volnému použití.

4. Pak už stačí kliknou buďto na "Uložit prezentaci" nebo na "Normální režim" ve kterém už můžete do své prezentace psát.

--------------------------------

Děkuji že jste si to přečetli a je to alespoň trochu srozumitelné.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama